Pin It

RESKO. 27 lipca, około 12 - stej, jeden z kajakarzy płynący rzeką Regą natknął się na zwłoki człowieka. Na miejscu pojawiła się policja i Ochotnicza Straż Pożarna z Reska.

Jeden z kajakarzy płynący odcinkiem Regi w okolicach ul. Olsztyńskiej, próbując ominąć przeszkodę zauważył w wodzie sylwetkę człowieka. Natychmiast powiadomił policję.

Zwłoki utknęły na jednym z drzew zalegających w korycie rzeki, około 50 cm pod wodą. Ze względu na bardzo trudny teren, służby miały duży problem ze zlokalizowaniem tego miejsca.

 Jak się okazało, była to 38 - letnia mieszkanka Gminy Resko. Na miejscu pojawił się również prokurator, nie stwierdzono widocznych obrażeń zewnętrznych. Wszelkie ślady i ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań. Sekcja zwłok wykaże, czy w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie - poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

Pozostałe zdjęcia:

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x