ZALOGUJ

Warning: Creating default object from empty value in /resko24/components/com_jvotesystem/classes/user.class.php on line 335
Sześciolatki w szkole

Co sądzisz o obowiązku szkolnym dla sześciolatków?

34

Głosów

Komentarze (0)- Ja myślę, że to jest głupota. Dzieci w tym wieku potrzebują jeszcze zabawek, przytulania się. Tak więc myślę, że na naukę jeszcze mają czas.
5

Głosów

Komentarze (0)- To bardzo dobry pomysł. Dzieci są bardzo inteligentne i sprytne w tym wieku. Jasne że zdarzają się takie jednostki, które są słabe, ale wtedy orzeka psycholog.
3

Głosów

Komentarze (0)- Sądzę, że to za wcześnie. Rodzice teraz dużo pracują, do tego szkoła dla takiego dziecka - to jest stanowczo za dużo obowiązków dla rodziny. Mimo że one się jeszcze w szkole nie do końca uczą, a bardziej bawią, niech bawią się lepiej w przedszkolu.
Anonimowy
2

Głosów

Komentarze (0)- Nie powinny iść do szkoły. To jest odbieranie małemu dzieciństwa.
2

Głosów

Komentarze (0)- Uważam, że słusznie. Bo to dziecko już się wtedy znajduje w szkole, w innym otoczeniu i mimowolnie daje sobie radę.
1

Głosowanie

Komentarze (0)- To jest za wcześnie. Jesteśmy dziadkami i widzimy, że to byłoby dla naszej wnuczki zbyt wcześnie. Z jednej strony mówią, że sześciolatki mają iść do szkoły, a z drugiej każą im nosić takie ciężkie tornistry, że nie wyobrażam sobie tych dzieci z takim obciążeniem na plecach.
0

Głosów

Komentarze (0)- Mam już dorosłe dzieci, więc ciężko mi powiedzieć. Kiedyś tak było, że sześciolatki chodziły do szkoły i jakoś to funkcjonowało.
1 możliwych do oddania głosów

jVoteSystem developed and designed by www.joomess.de.

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne