Lokalny informator Resko24.pl

Spis najważnieszych urzędów, instytucji i placówek działających na terenie gminy Resko. Jeżeli jakaś pozycja jest nieaktualna, lub uważasz, że trzeba uzupełnić jakieś informacje - skontaktuj się z nami.

Pin It

Wodociągi i Kanalizacje Spółka z o.o.

ul. Tadeusza Kościuszki 7
72-315 Resko

Kontakt telefoniczny:

Prezes: (91) 395 11 20
Biuro: (91) 395 11 20
Finanse: (91) 395 11 20 wew.25
Rozliczenia: (91) 395 11 21 wew.21
Sieci: (91) 395 11 20 wew.22
Oczyszczalnia: (91) 395 11 20

 

Kontakt e-mail:

Prezes: prezes@wikresko.pl
Biuro: biuro@wikresko.pl
Finanse: finanse@wikresko.pl
Rozliczenia: rozliczenia@wikresko.pl
Sieci: sieci@wikresko.pl
Oczyszczalnia: oczyszczalnia@wikresko.pl

Strona internetowa: www.wikresko.plwikresko.prv.pl

Sytuacja na mapie:

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x