ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Wymiatacze ponownie w Resku! Zgłoś swoją drużynę! Patronat medialny: Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

primi sui motori con e-max

"Wymiatacze" powracają do Reska. W tym roku nowe konkurencje i nowa lokalizacja. Zmagania tegorocznych drużyn odbędą się na Rynku miejskim. Nasza Redakcja ponownie objęła patronatem medialnym czerwcowy turniej rodzinny "Wymiatacze". Już teraz można zgłaszać swoje drużyny - w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Organizator imprezy Centrum Kultury w Resku zaprasza sześć czteroosobowych, zgranych drużyn z poczuciem humoru i dystansem do samych siebie, lubiących się bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody, do udziału w Turnieju „Wymiatacze”, który jest częścią corocznej imprezy plenerowej „Noc Świętojańska i Dni Reska”.

Turniej zostanie rozegrany 20 czerwca (sobota) 2015 roku w godzinach 14ºº – 18ºº na Rynku miejskim w Resku.

Turniej “Wymiatacze” to rywalizacja sportowa na wesoło, dlatego czekamy na zawodników z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. Poszukujemy zgranych czteroosobowych drużyn, które przede wszystkim chcą się z nami fajnie bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody. Uczestnicy turniejowych zmagań będą się rywalizować w 6 konkurencjach m.in. ściance wspinaczkowej, anakondzie czy skakance gigant.

Imprezę poprowadzi Ireneusz Bieleninik. 

Tegoroczne konkurencje:

1. Skakanka Gigant - konkurencja polega na tym, że dwie osoby z drużyny kręcą liną na specjalnych podwyższeniach, natomiast pozostali dwaj zawodnicy każdej z drużyn muszą przenieść przedmioty w postaci gumowych sześcianów przez linę, przeskakując przez nią tak, aby nie zostali nią dotknięci.

2. Konkurencja wiązana:

  • Skrzynie Crossfit  - zawodnik wskakuje na skrzynie o wysokości 40 cm obunóż 5 razy,
  • Anakonda - worek o wadze 60 kg w kształcie węża zawodnicy z drużyny przenoszą w wykroku na odległość 10 m,
  • Podniebne szczudła – każda osoba z drużyny przechodzi na podwieszanych tzw. szczudłach nad powierzchnią z błota, musi przejść na druga stronę konstrukcji w wyznaczonym czasie kilku minut.

3. Żywy walec - zawodnicy mają za zadanie przejście po pufach, po czym zmontowanie z okręgów z pianki walca, w którym znajdować się będzie jeden z uczestników.Liczy się czas w którym dotrą do mety.

4. Szczudła naziemne - jedna wybrana osoba przechodzi asekurowana przez pozostałe 3 osoby na linach na odległość 10 m 

5. Podniebne rowery - zawodnicy muszą w określonym czasie wykonać pełen obrót wokół swojej osi siłą mięśni nóg. Liczy się najlepszy czas drużyny.

6. Kule wipeout - każdy z zawodników musi przeskoczyć po 4 na czas.

Materiał filmowy z ubiegłego roku:

Uwaga! Zapisy do 18 czerwca 2015 roku w Centrum Kultury w Resku lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Dokumenty niezbędne do zgłoszenia drużyn i udziału zawodników w turnieju "Wymiatacze":

Regulamin (pobierz)Zgłoszenie drużyny (pobierz)Oświadczenie (pobierz)Resko24.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne