ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Patronat medialny: I edycja turnieju halowego Master Camps o Puchar Burmistrza Reska

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

primi sui motori con e-max

23 - 24 stycznia odbędzie się I halowy turniej piłki nożnej Master Camps o Puchar Burmistrza Reska. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Mewa Reska. Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Już w najbliższy weekend zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół w Resku, gdzie będzie można obserwować zmagania młodych piłkarzy.

W turnieju zagra aż czternaście drużyn z województwa zachodniopomorskiego: Salos Szczecin, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski, Światowid Łobez, Sparta Gryfice, Smyk Stargard, Rega Trzebiatów, Jantar Dziwnów, Technik Świdwin, Pomorzanin Nowogard, Lwy Szczecin i oczywiście Mewa Resko.

Oprócz wspaniałej sportowej atmosfery w ramach rozgrywek turniejowych organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji dla uczestników. Rodziców i opiekunów zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie „ZŁOTY KIBIC” na najbardziej kolorowych i najgłośniejszych kibiców. Do zdobycia "ZŁOTY MEDAL KIBICA TURNIEJU".

Program rozgrywek:

  • W sobotę 23 stycznia od godz. 9.30 - 14.00 zagrają roczniki 2006 i od godz. 15.00 - 19.00 zagrają roczniki 2003
  • W niedzielę 24 stycznia od godz. 10.00 - 14 zagrają roczniki 2008 i od godz. 14.30 - 18.30 zagrają roczniki 2002

Plakat turnieju:

 Zdjęcia z turnieju rozegranego w czerwcu 2015 r. w Resku:

Pozostałe zdjęcia:

Film z czerwcowego turnieju:

Foto i film: Organizator AP Mewa Resko

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne