ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Wybory samorządowe, kandydaci, badanie przedwyborcze

włącz . Opublikowano w Wybory samorządowe, informacje, sondaże

primi sui motori con e-max

W wyborach samorządowych promocja i marketing odgrywają dużo mniejszą rolę niż w wyborach ogólnopolskich. Decyzje samorządowców bezpośrednio wpływają na codzienne życie, więc mieszkańcy łatwo weryfikują, czy w mieście jest lepiej, czy gorzej: czy mają pracę, czy droga, którą codziennie jeżdżą, jest wyremontowana, czy są inwestycje. To sprzyja kandydatom, którzy walczą o kolejną kadencję, więc zwycięstwo w większym stopniu zależy od kontaktów z mediami, uroku osobistego kandydata, liczby rozwieszonych billboardów i reklam wyemitowanych w telewizji.

Wzrostem aktywności niektórych samorządowców w portalach społecznościowych można odmierzać kalendarz wyborczy. Trzeba być aktywnym i w realu, i w internecie, aby docierać do różnych grup wyborców. Czy w realiach Reska, Gminy Resko, powiatu łobeskiego czy naszego województwa mamy tak naprawdę możliwość poznać wszystkich kandydatów? W naszej ocenie najbardziej rozpoznawalni pozostają Ci którzy już piastowali jakieś funkcje publiczne. Co z kandydatami którzy debiutują na samorządowej scenie, co mają do zaoferowania? Nikt z wyborców nie jest jasnowidzem, ciężko będzie nam wyczytać intencje kandydata z twarzy umieszczonej na plakacie. Wybory coraz bliżej miejmy nadzieję, że kandydaci nie pozostaną anonimowi.

Poniżej prezentujemy wyniki badań prowadzonych w naszym portalu:

Kogo widzisz w roli Burmistrza Reska?

Kto według Ciebie powinien zostać Burmistrzem Reska?

Głosowanie jest już zakończone! Skończyło się dnia.

jVoteSystem developed and designed by www.joomess.de.

Kandydaci do Rady Miasta i Gminy Resko

Według Ciebie który z kandydatów najlepiej sprawdzi się w roli radnego?

Głosowanie jest już zakończone! Skończyło się dnia.

jVoteSystem developed and designed by www.joomess.de.

Jak zagłosujesz?

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 2014?

Głosowanie jest już zakończone! Skończyło się dnia.

jVoteSystem developed and designed by www.joomess.de.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne