Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

kabaret neonowkaJuż 05 lutego najpopularniejszy kabaret w Polsce zaprezentuje swój najnowszy program – Tradycje Polskie.

Gryfice zaczną swoją salwę śmiechu już o godzinie 15:00 w Gryf Arena przy ul. Piłsudskiego 35.

Natomiast Łobez zacznie zanosić się śmiechem o godzinie 18:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Orzeszkowej 7

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… ;) Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno "Tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy.

Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. "Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie jesteśmy pewni, że ten występ zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują jak zawsze niezapomniany program w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

Bilety do nabycia:

Gryfice: https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/280623

Łobez: https://bilety.qualitim.pl/event/view/id/280624

kabaret neonowka

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA