OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Agencja Rezerw Materiałowych

ul. Grzybowska 45
00-844 Warszawa
tel.: 22 360 92 39

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Referent w Stanowisku ds. Administracyjnych
w Składnicy ARM w Resku

miejsce wykonywania pracy: Składnica ARM w Resku, ul. S. Żeromskiego 44, 72-315 Resko liczba osób: 1

Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy

Główne obowiązki:

1.Realizowanie czynności kancelaryjno-biurowych, w tym m.in. ewidencjonowanie i przechowywanie dokumentów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji.
2. Prowadzenie sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych.
3. Prowadzenie magazynu archiwalnego.
4. Prowadzenie spraw pracowniczych, kartotek osobistego wyposażenia, ewidencji czasu pracy i urlopów, kontrolowanie przestrzegania czasu i dyscypliny pracy.
5. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania, sporządzanie pomocniczych dokumentów płacowych.
6. Prowadzenie spraw związanych z wynajmem mieszkań zakładowych, utrzymaniem pokoi gościnnych, nadzór nad utrzymywaniem pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, dbałość o ich estetykę
i wyposażenie.
7. Zaopatrywanie pracowników w materiały biurowe oraz przedmioty wynikające z Kodeksu pracy, prowadzenie zakupów i ewidencja zużycia materiałów - biurowych, produktów żywnościowych oraz materiałów eksploatacyjnych urządzeń biurowych.
8. Realizacja zadań finansowo-księgowych.
9. Monitorowanie terminowości załatwiania spraw.
10. Realizowanie innych czynności zleconych przez przełożonego związanych z funkcjonowaniem Składnicy.

Jest to oferta dla osób, które chcą mieć stabilną i interesującą pracę. Poza wyposażeniem zasadniczym zapewniamy: dodatkową nagrodę roczną, ochronę prawną i równoważnik pieniężny za umundurowanie. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego, awansu oraz rozwoju zainteresowań. Stwarzamy warunki do systematycznego szkolenia się w sportach walki, a także w innych dziedzinach aktywności sportowej.

O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polski (nieskazani prawomocnym wyrokiem), korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą pracy również studentów i absolwentów studiów licencjackich kierunku bezpieczeństwo publiczne i prawo oraz i absolwentów klas mundurowych. Służba Więzienna stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia. Gwarantujemy stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi zdyscyplinowanych, uczciwych, komunikatywnych, nastawionych na współpracę i skoordynowane działanie w grupie, dla szanujących wartości takie jak: honor, godność i dobre imię służby.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA