OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

mieszkanie wynajmeDo sprzedania - dochodowa nieruchomość nad morzem działka 900 m kw.

Dom 28 pokoi wczasowych w pełni wyposażonych, sklep spożywczy samoobsługowy z pełnym wyposażeniem o powierzchni 150 m kw. położony przy głównej drodze (pokoje i sklep działające i w pełni gotowe do funkcjonowania.Możliwość rozbudowy (gotowy projekt z pozwoleniem na budowę), możliwość przebranżowienia działalności handlowej na inną (np. gastronomia, sklep odzieżowy). Możliwość podziału powierzchni sklepowej na dwa oddzielne punkty handlowe. Jest również możliwość zaprojektowania wzdłuż ulicy punktów handlowych pod dzierżawę.

Cena 1 650 000 zł do małej negocjacji

tel. 508 171 286

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA