ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Patronat medialny: " II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska"

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

primi sui motori con e-max

Miło nam poinformować, że nasz portal objął patronatem medialnym "II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska". Już 18 października (sobota) zapraszamy do Hali Gimnazjum przy ul. Prusa 2 w Resku. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9.30.

Organizatorem turnieju jest Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko. W tegorocznej imprezie będzie uczestniczyć 220 zawodników, m.in. Mistrz Europy w Karate Kyokushin Michał Pniewski. Podczas turnieju przewidziano walki pokazowe.

Poniżej oficjalny plakat turnieju:

 

Podsumowanie Turnieju:

18.10.2014 r. w hali sportowej w Zespole Szkół w Resku odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska. W zawodach wzięło udział 177 zawodników z 10 ośrodków: Szczecin, Koszalin, Mielno, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Kołobrzeg, Bydgoszcz, Tymień, Szczecinek, Resko. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat startowały w konkurencjach: kata, kumite bez kontaktu oraz kumite lekki kontrolowany kontakt, w 30 kategoriach wiekowych i wagowych.

Czytaj więcej:

Podsumowanie II Turnieju Karate Kyokushin Dzieci o Puchar Burmistrza Reska (FOTO, VIDEO)

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne