Pin It

Co prawda drużyna biało-czerwonych jest już poza mistrzostwami piłki nożnej, ale duch prawdziwego kibica jest wiecznie żywy. W Resku przy ul. Monte Cassino powstała plenerowa strefa kibica!

Strefa powstała na wysokości kościoła, jak widać na zdjęciu była to raczej bardzo spontaniczna inicjatywa. Chociaż konstrukcja jest przemyślana, są miejsca siedzące, strefa zacieniona oraz nasze barwy narodowe.

Wczoraj o godz.16:00, w Sankt Petersburgu rozegrano mecz o 3 miejsce Belgia - Anglia, mecz zakończył się wygraną Belgii 2:0. Jak wynika z naszych ustaleń, wczoraj strefa kibica Resko 2018 była aktywna.

Prawdopodobnie emocje sięgały zenitu! Ostatecznie w strefie kibica, z powodu zakłócania ciszy i porządku,  interweniował patrol policji.

Dzisiaj o godz. 17, zostanie rozegrany mecz finałowy Francja - Chorwacja. Czy dzisiaj powstaną kolejne strefy kibica w Resku?

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

 

 

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x