Pin It

Rezygnacja Szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z funkcji prezesa Fundacji bardzo zmartwiła nie tylko wolontariuszy, ale i wszystkich grających od lat z Orkiestrą w Polsce i na świecie. I w związku z tym, Sztab przy Centrum Kultury i jego wolontariusze zorganizowali akcję wspierającą Jurka Owsiaka, a zarazem sprzeciwiającą się Jego decyzji o rezygnacji ze stanowiska prezesa, mimo, że wczoraj wieczorem tj. 19 stycznia 2019r. Jurek Owsiak oświadczył, że wraca do gry i prezesowania Fundacji.

Decyzja Prezesa Fundacji WOŚP niezmiernie ucieszyła wszystkich współgrających, a spotkanie przed Ratuszem w Resku było podziękowaniem za 27 lat ciężkiej pracy oraz wsparciem „gry do końca świata i o jeden dzień dłużej” jej Szefa i całej Orkiestry. Wspólne zdjęcie mieszkańców Reska i gminy z czerwonymi balonami i napisem „Resko #muremzaowsiakiem” zostanie wysłane do Fundacji WOŚP.

Sztab w Resku serdecznie dziękuje p. Renacie Ostrowskiej „Studio Dao” za przekazanie 200 balonów, p. Justynie i Krzysztofowi Babijom za uzupełnienie części balonów helem i przekazanie do nich patyczków oraz paniom sprzedawczyniom ze sklepu przy ul. Jedności. Narodowej i ich rodzinom za pomoc przy nadmuchiwaniu, wiązaniu i przeniesieniu balonów przed Ratusz. Dziękujemy p. Kamili Jaworskiej za piękne zdjęcia, a Ochotniczej Straży Pożarnej w Resku i strażakowi Kazimierzowi Maćkowiakowi za podstawienie wozu z wysięgnikiem, dzięki czemu możliwe było wykonanie zdjęć również z góry. Dziękujemy również Dyrektor SP w Starogardzie p. Ryszardzie Czaban i p. Arkadiuszowi Filaskowi za udostępnienie kolumny i mikrofonu.

Dziękujemy Mieszkańcom za wsparcie naszej akcji, jak również za zaangażowanie podczas 27 Finału WOŚP w Resku. Wolontariusze, spisaliście się na medal, z Wami do końca świata i o jeden dzień dłużej !!!

Szefowa Sztabu WOŚP Alicja Tichanów
i Dyrektor Centrum Kultury w Resku Jolanta Furman

resko #reskomuremzaowsiakiem #muremzaowsiakiem

Resko24.pl, fot. Kamila Jaworska

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x