Pin It

Dzisiaj (30.04), około godz. 10 doszło do wypadku na drodze powiatowej 4314Z, pomiędzy miejscowościami Radowo Wielkie - Święciechowo, gm. Resko.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. W wypadku ucierpiała podróżująca z nim kobieta. Obydwoje wyszli z samochodu o własnych siłach. Będący na miejscu ZRM, przetransportował kobietę do szpitala.

Na miejscu nadal pracuje policja, ruch odbywa się wahadłowo. Oprócz policji i ratownictwa medycznego, w akcji uczestniczyły zastępy straży pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. W ostatnich dniach na drogach powiatowych (dzisiaj na drodze powiatowej 4314Z, odcinek Radowo Wielkie - Resko), prowadzone są prace drogowe polegające na wypełnianiu ubytków masą bitumiczną i grysem. Grys zalega niemal na całej powierzchni drogi, co zdecydowanie pogarsza przyczepność.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x