Pin It

Dnia 7 września o godz 14:00 mieszkańcy sołectwa Ługowina, oraz zaprzyjaźniona świetlica wsparcia dziennego z Reska (6 dzieci wraz z panią opiekun Judytą Jędrzejczak) spotkali się na boisku w centrum wsi w celu rozgrywek sportowych na które uzyskali fundusze z programu Społecznik 2019-2021.

”Dziadek,babcia mama tata razem gramy całe lata „Gra w piłkę nożną była zacięta,ale oczywiście nie było przegranych każda grupa otrzymała puchar zgodnie z zajęciem miejsca i każdy uczestnik otrzymał nagrodę pocieszenia.I miejsce zajęła ekipa z Miejscowości Piaski której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Po emocjonującej grze wszyscy uczestnicy i kibice zostali zaproszeni na biesiadę pod chmurką koło świetlicy gdzie czekał poczęstunek według upodobań.

Były i maleństwa w wózkach, emerytki,wielu mieszkańców których na co dzień nie widać na wsi, sporo też nie przyszło, ale wierzymy, że z roku na rok będzie nas coraz więcej na takich spotkaniach integrujących mieszkańców. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji tej imprezy.

Stowarzyszenie „Nasze Miejsce na Ziemi Ługowina".

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x