Pin It

20.09.2019.r w Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie odbyło się Sprzątanie świata. W tym wydarzeniu brali udział uczniowie wraz z nauczycielami. Przed rozpoczęciem sprzątania odbył się apel. Uczennice klasy VII przedstawiły nam informacje o tej akcji.

Każda klasa miała do posprzątania wyznaczony teren. W klasach były osoby, które niosły worki. Były trzy worki - na plastik, na szkło i na resztę.

Po skończeniu sprzątania zapełnione worki zostawiliśmy w widocznym miejscu , aby Pan leśniczy wywiózł je w odpowiednie miejsce.

Po godzinie sprzątania wróciliśmy do szkoły. Wszyscy umyli ręce. Rozeszliśmy się do klas .

 

Dzięki tej akcji każdy z uczniów nauczył się segregować śmieci. Wiemy, jak dbać o środowisko nie tylko w lesie ale także w swojej okolicy .

Aleksandra Małkowska
Uczennica kl. VII

Resko24.pl/SP Starogard

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x