Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Ostatni raport z WSSE Szczecin mówi o kolejnych 7 przypadkach zakażeń SARS-CoV-2 dorosłych oraz dzieci, wszystkie z powiatu gryfickiego. 

- Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Kolejne 7 przypadków dotyczy osób z powiatu gryfickiego. 4 potwierdzone przypadki dotyczą dzieci do 14r.ż. oraz 3 dorosłych osób tj: młodego mężczyzny, mężczyzny w średnim wieku i starszej kobiety. Wszystkie osoby na ten moment przebywają w izolacji domowej. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 117/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy WSSE Szczecin.

Sytuacja szpitala w Gryficach

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 06.04.2020 r. (poniedziałek) będą świadczone usługi zdrowotne w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informujemy, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach w kwarantannie pozostają 2 oddziały szpitalne: Oddział Chorób Wewnętrznych i Oddział Chirurgiczny, w których przebywa łącznie 35 pacjentów i 22 osoby personelu medycznego.

 

Poniżej najnowsze zestawienia:

Resko24.pl, WSSE Szczecin

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x