Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Ostatni raport z WSSE Szczecin mówi o kolejnych 7 przypadkach zakażeń SARS-CoV-2 dorosłych oraz dzieci, wszystkie z powiatu gryfickiego. 

- Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Kolejne 7 przypadków dotyczy osób z powiatu gryfickiego. 4 potwierdzone przypadki dotyczą dzieci do 14r.ż. oraz 3 dorosłych osób tj: młodego mężczyzny, mężczyzny w średnim wieku i starszej kobiety. Wszystkie osoby na ten moment przebywają w izolacji domowej. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 117/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy WSSE Szczecin.

Sytuacja szpitala w Gryficach

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 06.04.2020 r. (poniedziałek) będą świadczone usługi zdrowotne w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. W związku z sytuacją epidemiologiczną w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informujemy, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach w kwarantannie pozostają 2 oddziały szpitalne: Oddział Chorób Wewnętrznych i Oddział Chirurgiczny, w których przebywa łącznie 35 pacjentów i 22 osoby personelu medycznego.

 

Poniżej najnowsze zestawienia:

Resko24.pl, WSSE Szczecin

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x