Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wydłużyliśmy termin zgłoszenia do konkursu do 17 czerwca! Nadleśnictwo Resko przypomina o trwającej XIV edycji konkursu „Zbierając makulaturę chronisz lasy” w roku szkolnym 2019/2020. Ideą konkursu jest pobudzenie aktywności ekologicznej dzieci i młodzieży oraz zapoznanie z problematyką segregacji śmieci i gospodarki odpadami.

Z uwagi na obecną trudną sytuację epidemiczną w kraju w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i ograniczeniami wprowadzonymi m.in. w dziedzinie oświaty, Nadleśnictwo Resko postanowiło o wydłużeniu terminów kluczowych dla rozstrzygnięcia konkursu. Zmianie uległ czas trwania konkursu: 1.09.2019 – 17.06.2020 r. (w tym termin zgłoszenia do 17.06.2020 r.) oraz termin rozstrzygnięcia konkursu: 19.06.2020 r.

 

Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Powodzenia!

Regulamin konkursu

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x