Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pomimo, że pogoda nie sprzyja, dziś w parku miejskim biesiada na całego. Zresztą małe elementy parkowej architektury są doskonałym schronieniem dla fanów biesiady na łonie przyrody. Co w tym dziwnego? 

Właściwie to normalka i chyba już wszyscy przywykliśmy do takich obrazków. Dzisiejsi biesiadnicy, postanowili coś zmienić w tej parkowej monotonii, nie mając żadnych skrupułów, jeden z nich załatwił swoje potrzeby na oczach spacerujących rodziców z dziećmi!

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka która właśnie natknęła się na taki przykry obrazek podczas spaceru. Kilku Panów (każdy około 60 lat) biesiadowało sobie w najlepsze w jednym z drewnianych domków w okolicy startu/mety "Biegu Widanta".

W pewnym momencie jeden z nich, wstał od stołu, odszedł na niewielką odległość, przykucnął przy jednej z alejek i załatwił swoje potrzeby. Widząc, że został zauważony, klął złowrogo w stronę spacerującej z dziećmi Czytelniczki.

Bo przecież to właśnie on, korzystał na maksa z walorów miejskiej przyrody ... .

 

Resko24.pl, fot. Czytelniczka

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x