Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

J.N.FabisiakJeden z najgorętszych sekretów życia polega na tym, że każdy rodzaj wsparcia jakie okazujemy wobec innych, zarówno bliskich, jak i obcych nam osób, buduje nas samych, gdy widzimy rosnące na twarzach uśmiechy, które ilustrują pozytywizm naszego zaangażowania.

Dlatego też chciałabym w imieniu Wiktorii jak również całej naszej rodziny, złożyć najszczersze i najserdeczniejsze podziękowania za okazane wsparcie wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w akcje pomocową.

Tak wielkie wsparcie, daje możliwość zrealizowania rehabilitacji, oraz całego szeregu zabiegów, które jeszcze czekają Wiktorię.

Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy wszystkim powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń. By każdy z was, będąc w potrzebie mógł liczyć na tak wielkie wsparcie innych, jakie my otrzymaliśmy.

Dziękuję wam wszystkim raz jeszcze Jowita i Norbert Fabisiak

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x