Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W ostatnim czasie posypało się wiele nominacji #GaszynChallenge, wiele instytucji i firm z terenu gminy Resko, ale również z terenu powiatu Łobeskiego przyłączyło się do tej dobroczynnej akcji.

W niektórych przypadkach instytucje bardzo zaangażowały się w przygotowanie do tej akcji, aby nadać tej akcji pomocowej jeszcze większy wydźwięk. Tak było np. po nominacji Starostwa Powiatowego w Łobzie. Przypomnijmy, że tej nominacji dokonał Arkadiusz czerwiński, burmistrz Reska. 

Starostwo Powiatowe w Łobzie oczywiście przyjęło wyzwanie! Pojawiły się również kolejne nominacje: Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie, Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łobzie

Pieniądze zebrane podczas tej zbiórki trafiły na konto Kajtka, który jest mieszkańcem Świdwina, na jego leczenie również zbierane są środki finansowe w ramach akcji #gaszynchallenge https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekajtek

Zasady tej akcji są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto potrzebującego dziecka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

 


 Kolejny challenge wykonany z rozmachem, to odpowiedź firmy Ikea Industry z Reska. Ta nominacja również wypłynęła z Urzędu Miejskiego w Resku.

Poniżej inne równie udane i urokliwe #GaszynChallenge

Nadleśnictwo Resko

Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Dom Pomocy Społecznej w Resku

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x