Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym odbyło się w lutym. Z różnych względów formalnych, od tamtego czasu upłynęły prawie cztery miesiące, dzisiaj pracownia może już przyjmować pierwszych pacjentów.

Dla mieszkańców gminy Resko oraz powiatu łobeskiego i okolicznych miejscowości, jest to na pewno dobra wiadomość. 

Pracownia RTG w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Resku czynna jest w każdy wtorek i środę w godzinach 15:00 - 18:00. Rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 91 39 51 300 wew. 534

W tym miejscu należy dodać, że jest to kolejna wspólna inwestycja gminy Resko i Starostwa Powiatowego w Łobzie. Przypomnijmy, że projekt był realizowany pod nazwą: "Remont, odtworzenie i uruchomienie usług pracowni radiologicznej w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku oraz zakup sprzętu medycznego w postaci cyfrowego aparatu RTG oraz USG" celem świadczenia usług medycznych wyłącznie w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku.

Zgodnie z podpisanymi umowami dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie zostały przekazane dotacje na realizację powyższych zadań.

Powiat Łobeski przekazał środki finansowe w wysokości 350 000 zł oraz Gmina Resko przekazała kwotę 400 000 zł.

Relacja z uroczystego zakończenia inwestycji: http://www.resko24.pl/aktualnosci/2980-uroczyste-otwarcie-pracowni-rtg-i-usg-w-resku-zdjecia.html

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x