Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W niedzielę 2 sierpnia, na terenie Stowarzyszenia MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych w Łagiewnikach, gm. Resko, miało dojść do użycia noża wobec jednego z podopiecznych placówki.

Do zdarzenia miało dojść nad ranem, na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o 7 rano, że na terenie ośrodka w Łagiewnikach doszło do zdarzenia z użyciem noża. Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, w związku z tym nie udzielamy szczegółowych informacji - powiedziała mł. asp. Katarzyna Krzyżaniak, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

W tej chwili zbieramy kolejne informacje dotyczące tego zdarzenia, czekamy na oświadczenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x