Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Jak wcześniej informowaliśmy, w niedzielę 2 sierpnia br., na terenie Stowarzyszenia MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych w Łagiewnikach, gm. Resko, miało dojść do użycia noża wobec jednego z podopiecznych placówki. Dziś w tej sprawie otrzymaliśmy oświadczenie z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

- Obecnie prowadzimy postępowanie w kierunku przestępstwa, usiłowania zabójstwa. Jeden mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

W sprawie trwają dalsze czynności dowodowe. Sprawa będzie wyjaśniana wielowątkowo i na chwilę obecną możemy udzielić tyle informacji - powiedziała prokurator Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x