Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Regionalny System Ostrzegania (RSO), rozesłał komunikat o występowaniu silnych porywów wiatru w woj. zachodniopomorskim. Ostrzeżenie dotyczy ościennych powiatów. Jednak na terenie naszej gminy już towarzyszy nam bardzo wietrzna, a co za tym idzie bardzo niebezpieczna pogoda.

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Zespół w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na terenie 8 powiatów.

Przewiduje się od godz. 16:00 dnia 19.11.2020 r. do godz. 05:00 dnia 20.11.2020 r. wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h z zachodu.

Dotyczy powiatów: białogardzki, gryficki, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, sławieński i Świnoujście.

Stopień zagrożenia – 1 w skali 3-stopniowej.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Resko24.pl/RSO, fot. archiwum

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x