Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W ostatni weekend zakończyliśmy ten wyjątkowy sezon piłkarski, więc nadeszła pora na podsumowanie.

Rywalizacja zarówno w Lidze Młodzika, jak i Lidze Trampkarza była bardzo zacięta do ostatniego gwizdka sędziego. W obu ligach zagraliśmy na bardzo dobrym poziomie, wykorzystaliśmy zdobyte wcześniej doświadczenie, zagraliśmy z brawurą, pomysłem i odwagą. W ostatnim meczu w Lidze Młodzika odnieśliśmy wysokie zwycięstwo nad drużyną Salosu Szczecin 7:0 i zostaliśmy zwycięzcami całej Ligii.

Również doskonale zaprezentowaliśmy się w Lidze Trampkarza, w której to zdobyliśmy tytuł wicemistrzów. Ostatnimi meczami zakończyliśmy tegoroczny sezon, ale nie oznacza to, że mamy przerwę. Chcemy w sezonie zimowym dobrze przygotować się do nowej edycji rozgrywek ligowych, dlatego będziemy rozgrywać różnego rodzaju sparingi i turnieje.

 

Wszystkim zawodnikom AP Mewa Resko należą się wielkie gratulacje za doskonały sezon piłkarski 2020.

Resko24.pl/LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x