Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

festiwal makowicePol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na lotnisku Makowice - Płoty, nieopodal Reska w dniach 29-31 lipca - poinformował prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak.

Oglądaliśmy mnóstwo miejsc, jeździliśmy wszędzie. Kostrzyn jest w tym momencie bardzo trudny do zrealizowania - argumentuwał Jerzy Owsiak decyzję o przeniesieniu Pol'and'Rock Festival.

Prezes fundacji WOŚP ogłosił, że tegoroczna edycja imprezy odbędzie się na terenie lotniska Makowice-Płoty. Jak mówił, znajduje się ono około 20 kilometrów od Gryfic, 80 kilometrów od Szczecina i od Koszalina, w podobnej odległości od Świnoujścia, i 17 kilometrów od Nowogardu.

Po rocznej przerwie (w 2020 Festiwal był zrealizowany w podwarszawskim studiu telewizyjnym jako Najpiękniejsza Domówka Świata), Pol’and’Rock Festival wraca na łono natury. Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą.

Wzorem Najpiękniejszej Domówki Świata, 27 edycja festiwalu przyjmie formę hybrydową - dostępna będzie zarówno dla publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie. Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób - posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek, którzy będą partycypować w kosztach organizacji zabezpieczenia COVID-19. Tradycyjnie koszty organizacji festiwalu pokryją sponsorzy wydarzenia - czytamy na stronie Organizatora 27.Pol'and'Rock Festival.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x