Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Łobzie Renata Kulik Starosta Łobeski oraz Sławomir Brodniak Skarbnik Powiatu mieli przyjemność podpisać umowę z Gminą Resko reprezentowaną przez Arkadiusza Czerwińskiego Burmistrza Reska oraz Dorotę Kowalską Skarbnika Gminy Resko na realizację projektu w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III” pn. Likwidacja barier architektonicznych w budynku Zespołu Szkół w Resku.

Za pośrednictwem Powiatu Łobeskiego Gmina Resko otrzyma pozyskane z PFRON środki finansowe w wysokości 78.277,00 zł z przeznaczeniem na prace budowlane polegające na likwidacji barier architektonicznych, które w znaczny sposób usprawnią dostęp osobom niepełnosprawnym do użyteczności budynku.

Ponadto obie strony podpisały również umowę na przekazanie przez Powiat Łobeski dla Gminy Resko pomocy finansowej w wysokości 5.000,00 zł na organizację imprezy pn. "Wakacyjny Koncert Smyczkowy", który odbędzie się w najbliższą sobotę na Górce Borków w Resku, na który w imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.

Tekst i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Łobzie

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x