Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

policja nocW dniu 25 grudnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łobzie w godzinach wieczornych otrzymał informację o mężczyźnie, który idąc do miejsca zamieszkania zasłabł i leży w śniegu. Dzięki skutecznym działaniom mundurowych mieszkaniec gminy Łobez został odnaleziony.

W dniu 25 grudnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łobzie w godzinach wieczornych otrzymał informację o mężczyźnie, który idąc do miejsca zamieszkania zasłabł i leży w śniegu. Mężczyzna zdołał powiedzieć, jak się nazywa, lecz nie wiedział gdzie się znajduje.

Dzięki doświadczeniu dyżurnego, który ma rozpoznanie osobowe oraz terenowe ustalono skąd mężczyzna może pochodzić. Dyżurny niezwłocznie wysłał patrol w okolice drogi, która prowadzi do miejsca zamieszkania mężczyzny. Utrudnieniem było to, że droga prowadząca do domu mężczyzny jest pośród lasów i pól. Funkcjonariusze odnaleźli 57 - letniego mieszkańca gminy Łobez, który leżał na śniegu i był bardzo zziębnięty. Z uwagi na wychłodzenie organizmu, został on zabrany do szpitala na badania.

Przypominamy, że podczas zimy oraz niskich temperatur panujących na zewnątrz należy być wyczulonym na drugiego człowieka. Dzięki empatycznej postawie można komuś pomóc, a nawet uratować życie.

kom. Magdalena Rymszewicz

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x