Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

podziekowania pawelPoszukiwania naszego bliskiego, w realizacji których miało swój udział wiele osób i instytucji niestety zakończyły się dla nas tragiczną informacją. Jednak bez Waszego, tak spontanicznego i ofiarnego zaangażowania nadal nie wiedzielibyśmy co się dzieje z Pawłem.

Zorganizowanie takiej akcji nie byłoby możliwe bez zaangażowania Was wszystkich. To dzięki Waszej rzetelnej pracy, którą mogliśmy obserwować przez kilka dni poznaliśmy smutną prawdę, ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła całą naszą rodziną. Pomimo tej trudnej dla nas sytuacji czujemy się w obowiązku podziękować serdecznie za okazaną pomoc Komisariatowi Policji w Resku, Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie, OSP Resko, OSP Węgorzyno, Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej WOPR Powiatu Białogardzkiego oraz WOPR Szczecinek. Dziękujemy za pomoc oraz zorganizowanie całej akcji, którą traktujemy jako wyraz Państwa profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania.

Dziękujemy także całej społeczności Reska, ale również wszystkim którzy nas wspierali i udostępniali informacje o poszukiwaniach Pawła, będąc zupełnie gdzieś poza naszą gminą.

Pogrążona w smutku Rodzina

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x