Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

czarek i igor

Bracia Czarek i Igor Bres z Płotów potrzebują pomocy w walce z chorobą. Trwa dramatyczna walka z czasem o życie i zdrowie chłopców.

Czarek urodził się z wadą serca... W serduszku synka niedomaga nie jedno, ale wiele rzeczy. Czarek ma DORV - odejście dwóch dużych naczyń z prawej komory, TGA -przełożenie wielkich pni tętniczych oraz VSD - ubytek przegrody międzykomorowej. Kolejne litery, które wtedy nic nie mówiły, zwiastowały jedno - śmiertelne niebezpieczeństwo... To, że życie mojego synka może się skończyć, zanim się na dobre zaczęło. Wada serca. Wyrok śmierci...

Czarek potrzebuje operacji, która jest możliwa w Bostonie. Igor cierpi na autyzm. Jedynie za pomocą regularnej terapii można nauczyć go funkcjonowania wśród innych osób.

- Bez Waszej pomocy nie damy sobie rady. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kwota może być ogromna, dlatego już teraz apelujemy o pomoc. Dla dzieci... Aby każde z nich było szczęśliwe... I było z nami” – takie słowa usłyszeliśmy w rozmowie telefonicznej z panią Teresą Kaczmarek, która jest rodziną i współorganizatorką zbiórki.

Dlatego apelujemy do Państwa o wsparcie oraz udostępnienia tej informacji!

Kliknij i wesprzyj zbiórkę.

Grupa „Dla pięknego serca i wyjątkowej główki - licytacje dla Igora i Cezarego”

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x