Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

puszka wospWczoraj (11.01.2022) ze sklepu "ODIDO" w Resku skradziono puszkę WOŚP. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające, okoliczności tego przykrego zdarzenia.

Chociaż WOŚP kojarzy się przede wszystkim z pozytywnymi wiadomościami, to niestety, niektórzy postanawiają wykorzystać czas zbierania środków na fundację do złych celów. Do skandalicznego zdarzenia doszło wczoraj w Resku, gdzie skradziono puszkę z datkami, które miały być przekazane na 30.Finał WOŚP.

Warto dodać, że w czasie tegorocznego finału, datki zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Puszka WOŚP została skradziona ze sklepu "ODIDO" przy ul. Rynek. Jak wynika z pierwszych informacji, tej zuchwałej kradzieży dokonał młody mieszkaniec Reska.

- Potwierdzam, że w Resku doszło do takiego zdarzenia. Zabezpieczyliśmy nagranie z monitoringu, w tej chwili Policja dokładnie analizuje okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

30 stycznia 2022 roku, również w Resku odbędzie 30.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej informacji w profilu: https://www.facebook.com/WOSPResko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x