Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

osp radowoPoszukiwanie środków na sfinansowanie zakupów niezbędnego sprzętu i wyposażenia dla strażaków-ratowników, to zadanie z którym boryka się niejeden Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej. Także Zarząd OSP Radowo Małe podejmował liczne próby pozyskania środków na zakup nowoczesnego wyposażenia osobistego strażaków. I wreszcie udało się!

OSP Radowo Małe przystąpiło do kolejnej, bo już czwartej, edycji Programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne i … otrzymało grant.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dzięki Grantowi pozyskanemu w ramach Programu WzMOCnij swoje otoczenie”, od Polskich Sieci Energetycznych, strażacy z OSP Radowo Małe wzbogacą się o nowoczesne wyposażenie osobiste. Z pieniędzy z grantu zakupione zostaną hełmy, rękawice specjalne i buty bojowe.

Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

logo granty radowo

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x