Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Thank you! Note is written on a white sticker that hangs with a clothespin on a rope on a background of brown cardboardTakie zachowania należy akcentować, w dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej o bohaterów którzy nie noszą peleryn i nie zatracili zwykłych, ludzkich odruchów! Nasza Czytelniczka postanowiła podziękować młodzieńcowi, który pomógł jej w czasie wypadku na rowerze.

Do tego zdarzenia doszło w Resku, konkretniej to był niefortunny upadek z roweru. Koło restauracji Rega w Resku, na drodze i na chodniku zalegała jakaś substancja, która spowodowała, że właśnie w tym miejscu było bardzo ślisko. Pani Marta jadąc rowerem wpadła w poślizg, spadła i uderzyła głową w krawężnik. Właśnie w tym momencie, natychmiast zareagował młody człowiek i pomógł rowerzystce pozbierać się po tym niefortunnym upadku.

- Chciałabym podziękować pewnemu młodemu człowiekowi, który z poniedziałku na wtorek, o koło godziny 2.30 chciał mi pomóc , dziękuję najbardziej, że zatrzymałeś się gdy zdarzył się wypadek i chciałeś pomoc.... Nie wiem kim jesteś, ale oby więcej takich ludzi, którzy nie przejdą obojętnie gdy widzą cudzą krzywdę - napisała pani Marta.

Na szczęście cała ta historia zakończyła się, bez poważnych konsekwencji, a młodzieńcowi gratulujemy właściwej i zdecydowanej reakcji!

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x