Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

burmistrz zaprasza bieg widanta 2024Nadal trwają zapisy do IX Biegu o Strzałę Widanta. Zapisało się już ponad 120 zawodników, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do Reska!

Przypomnijmy, bieg jest imprezą cykliczną, wpisaną na stałe do kalendarza imprez Centrum Kultury w Resku, co roku odbywa się 1 maja w Parku Miejskim, gdzie ma swój start oraz metę, a jego pomysłodawcą był Pan Arkadiusz Czerwiński Burmistrz Reska. Trasa Widanta prowadzi przez malownicze tereny Gminy Resko. 

W ramach imprezy organizowane są biegi dziecięce i młodzieżowe oraz bieg dla dorosłych. W biegu startują nie tylko mieszkańcy Reska - co nas jako organizatorów bardzo cieszy - w ten dzień zjeżdżają się do nas mieszkańcy powiatu, województwa, a nawet z całej Polski.

Zapisy on-line, regulamin biegu:

https://sport-time.com.pl/competitions/view?id=655

Jak co roku na uczestników biegu czekają pamiątkowe medale w kształcie nawiązującym do nazwy biegu, a dla zwycięzców nagrody finansowe. Dodatkowo wszyscy uczestnicy biegu, jak co roku wezmą udział w losowaniu dwóch nagród rzeczowych – rowerów. A dla wszystkich odwiedzających zapewnimy dobrą atmosferę, animacje dla dzieci i punkty gastronomiczne.

Poniżej szczegóły wydarzenia:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x