Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Po długim okresie podliczania, protokołowania i publikowania, wreszcie możemy zaprezentować skład nowych władz samorządowych. Podczas tegorocznych wyborów samorządowych odbyło się również losowanie do Rady Miasta, dwóch kandydatów uzyskało taką samą ilość głosów.

Burmistrzem Reska pozostanie Arkadiusz Czerwiński który uzyskał 1571 głosów, Edyta Klepczyńska, która kandydowała na stanowisko Burmistrza, uzyskała 1169 głosów.

W losowaniu przeprowadzonym 18 listopada w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej uczestniczyło uczestniczyło dwóch kandydatów, Ewa Garbarczyk i Stanisław Buczek uzyskali po 70 głosów. W losowaniu zwyciężyła p. Ewa Garbarczyk.

Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, w skład nowej Rady Miasta i Gminy Resko weszli:

 1. Garbarczyk Ewa - Gmina dla Mieszkańców
 2. Oktawiusz Jeż - Gmina dla Mieszkańców
 3. Renata Kulik - Gmina dla Mieszkańców
 4. Święcicki Zygmunt - Gmina dla Mieszkańców
 5. Dariusz Możejko - Gmina dla Mieszkańców
 6. Marek Wierzbowski - Gmina dla Mieszkańców
 7. Sołonyna Anna - Gmina dla Mieszkańców
 8. Edyta Klepczyńska - Polskie Stronnictwo Ludowe
 9. Gromek Bożena - Polskie stronnictwo Ludowe
 10. Andrzej Nowak - Polskie Stronnictwo Ludowe
 11. Adam Seredyński - Polskie Stronnictwo Ludowe
 12. Anna Szymańska - SLD Lewica Razem
 13. Piotr Opar - SLD Lewica Razem
 14. Paweł Gradus - Twój Ruch
 15. Poniecki Roman - KW Romana Ponieckiego

Poniżej prezentujemy zestawienie ze wszystkich okręgów wyborczych:

Na poszczególnych kandydatów na burmistrza:

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Czerwiński Arkadiusz

Gmina dla Mieszkańców

1571

2

Klepczyńska Edyta

Polskie Stronnictwo Ludowe

1169

Na poszczególnych kandydatów do rady miasta i gminy:

Okręg wyborczy nr 1

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Czaban Jan

Gmina dla Mieszkańców

63

2

Jaworska Katarzyna

Polskie Stronnictwo Ludowe

29

3

Opar Piotr

SLD Lewica Razem

86

Okręg wyborczy nr 2

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Klepczyńska Edyta

Polskie Stronnictwo Ludowe

152

2

Lewandowski Emil

Bezpieczne Miasto

44

3

Podsadna Ryszarda

Gmina dla Mieszkańców

116

4

Soroczyński Tomasz

Twój Ruch

33

Okręg wyborczy nr 3

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Grygiel Henryk

Gmina dla Mieszkańców

76

2

Szymańska Anna

SLD Lewica Razem

94

Okręg wyborczy nr 4

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Czyż Lidia

Polskie Stronnictwo Ludowe

19

2

Gradus Paweł

Twój Ruch

74

3

Najderek Janusz

SLD Lewica Razem

22

4

Szymankowski Jarosław

Gmina dla Mieszkańców

36

Okręg wyborczy nr 5

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Łachmanowicz Dorota

Polskie Stronnictwo Ludowe

32

2

Pasternacki Kazimierz

SLD Lewica Razem

45

3

Święcicki Zygmunt

Gmina dla Mieszkańców

85

Okręg wyborczy nr 6

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Cyunel Jadwiga

SLD Lewica Razem

28

2

Czura Marcin

Polskie Stronnictwo Ludowe

65

3

Poniecki Roman

KW Romana Ponieckiego

100

Okręg wyborczy nr 7

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Jeż Oktawiusz

Gmina dla Mieszkańców

109

2

Wójcik Alicja

Polskie Stronnictwo Ludowe

56

Okręg wyborczy nr 8

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Pawelec Kazimierz

SLD Lewica Razem

82

2

Seredyński Adam

Polskie Stronnictwo Ludowe

83

Okręg wyborczy nr 9

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Kajma Tadeusz

Polskie Stronnictwo Ludowe

57

2

Kurdziel Wioletta

SLD Lewica Razem

34

3

Możejko Dariusz

Gmina dla Mieszkańców

91

Okręg wyborczy nr 10

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Jankowski Jacek

Polskie Stronnictwo Ludowe

70

2

Kulik Renata

Gmina dla Mieszkańców

81

3

Majewska Lidia

Gmina dla Mieszkańców

49

Okręg wyborczy nr 11

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Nowak Renata

Polskie Stronnictwo Ludowe

80

2

Wierzbowski Marek

Gmina dla Mieszkańców

85

Okręg wyborczy nr 12

 

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Korgul Elżbieta

SLD Lewica Razem

38

2

Rokosz Eugeniusz

Polskie Stronnictwo Ludowe

37

3

Sołonyna Anna

Gmina dla Mieszkańców

75

Okręg wyborczy nr 13

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Marciniak Sławomir

Gmina dla Mieszkańców

37

2

Nowak Andrzej

Polskie Stronnictwo Ludowe

148

Okręg wyborczy nr 14

LP

Nazwisko imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Gromek Bożena

Polskie Stronnictwo Ludowe

75

2

Stelmach Wiesława

Gmina dla Mieszkańców

44

Okręg wyborczy nr 15

LP

Nazwisko, imię

Komitet wyborczy

Głosów

1

Buczek Stanisław

Polskie Stronnictwo Ludowe

70

2

Garbarczyk Ewa

Gmina dla Mieszkańców

70

W dniu 18 listopada 2014 roku, w siedzibie  Gminnej Komisji Wyborczej odbyło się losowanie w obecności pełnomocnika  (KWW Gmina dla Mieszkańców) i osoby upoważnionej przez pełnomocnika (KW Polskiego Stronnictwa Ludowego), w wyniku losowania kandydatem na radnego została wylosowana p. Ewa Garbarczyk.

R24PL
Redaktor: R24PL

Komentarze  

JA
-2 # JA 2014-11-18 19:00
BRAWO I GRATULACJE DLA BURMISTRZA CZERWIŃSKIEGO !!!
Zgłoś administratorowi
wyborca
-10 # wyborca 2014-11-18 19:30
brawo panie czerwiński kolejne latka będą leciały nic nierobienia ,brrrrrrrrawo
Zgłoś administratorowi
daga
0 # daga 2014-11-18 20:36
i tak piękny wynik dla p. Edyty gratulacje!!!
Zgłoś administratorowi
Jan
+19 # Jan 2014-11-18 21:57
Wyobrażam sobie jaka euforia zapanowała w Straży Miejskiej. Najcieplejsze posady w Gminie Resko zostały zachowane. Komendant może odetchnąć. Alarm zażegnany :P
Zgłoś administratorowi
Adamek
+5 # Adamek 2014-11-18 23:09
Gratulacje dla wszystkich nowych radnych. A teraz poproszę o nowe efekty pracy RADY.
Zgłoś administratorowi
Jacek
-5 # Jacek 2014-11-18 23:22
czy wyniki ostateczne? zobaczymy......
Zgłoś administratorowi
daga
+12 # daga 2014-11-19 07:34
Cytuję Jan:
Wyobrażam sobie jaka euforia zapanowała w Straży Miejskiej. Najcieplejsze posady w Gminie Resko zostały zachowane. Komendant może odetchnąć. Alarm zażegnany :Pw urzędzie idzie jakby lekki pogłos ufffff. wszyscy odetchneli z ulga, pani sekretarz może być spokojna
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+36 # reskowianka 2014-11-19 11:02
Gratulacje dla PANA BURMISTRZA CZERWIŃSKIEGO I NOWO WYBRANYCH RADNYCH,CO TYCZY ,ŻE STARA GWARDIA POZOSTAŁA I DALEJ NIC NIE BĘDZIE ROBIĆ,TO PISZE TEN KTO NIE ZNA PRACY BURMISTRZA I URZĘDNIKÓW ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE.DEMOKRACJA STAWIA JEDNAKIE WARUNKI,BRAWO DLA PANI EDETY I JEJ SZTABU,JEDNAK ANI ZAWÓD,ANI ŻYCIORYS NIE DAJE MANDATU DO RZĄDZENIA,STWIERDZIĆ NALEŻY,,ŻE KOMPETENCJE I DOTYCHCZASOWY SPOSÓB ZARZĄDZANIA PRZEZ PANA ARKA MIESZKAŃCY/WIEKSZOŚC/ OCENIAŁA ZA DOBRĄ STĄD WYGRANA.GRATULLACJE RAZ JESZCZE.
Zgłoś administratorowi
demokrata
+22 # demokrata 2014-11-19 11:54
szkoda miasta , najgorszy urzędnik jakim jest p.sekretarz o której mówiło się w mediach dalej będzie piastować swój urząd i wystawiać nam mieszkańcom świadectwo.
A co do straży miejskiej uważam że szkoda publicznych pieniędzy powinno się ten urząd zlikwidować. ludzie którzy nic nie robią i biorą za to pieniądze to jest niesamowite. jeszcze raz szkoda reska.pomyślmy o referendum w sprawie likwidacji straży, może to da do myślenia burmistrzowi że nie chcemy straży
Zgłoś administratorowi
wojtek
-10 # wojtek 2014-11-19 12:42
Panie Burmistrzu I nowi Radni moze tak czas przestać zadłuzać miasto i troche przychamować z bzdurnymi inwestycjami
Zgłoś administratorowi
Jan
+17 # Jan 2014-11-19 21:50
Trudno się nie zgodzić z DEMOKRATĄ, p. Sekretarz a raczej jej postawa, twarz, zachowanie niczym p. Margaret Thatcher nie zachęcają do załatwienia jakiejś sprawy w Urzędzie. Oby kompetencje były równie wysokie jak u byłej p. premier UK..
Zgłoś administratorowi
Jacek
+1 # Jacek 2014-11-19 23:25
jeżeli w Polsce jest takie zamieszanie z wyborami, to ciekawe jakie nieprawidłowości mogłyby wyjść w Naszym Kochanym mieście, powiecie.... bardzo ciekawe.... najwięcej unieważnionych głosów w historii.....
Zgłoś administratorowi
Artur
0 # Artur 2014-11-20 11:50
Drodzy Państwo;

Gmina skanalizowana, miasto pięknieje, drogi - chodniki są lub będą nowe :-? was to nie cieszy. Jak każda administracja w świecie ma swoje złe i dobre strony i jak świat światem - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodzil. Trochę optymizmu, jesteśmy wszyscy ekspertami w sprawach zarządzania w administracji publicznej ale sami nic nie proponujemy, zawsze lepiej stać z boku i krytykować i to jeszcze z ukrycia - brawo!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+63 # reskowianka 2014-11-20 18:49
Demokrata ma sporo racji,co do Pani sekretarz to faktycznie Pan Burmistrz powinien zastanowić się nad zmianą,również straż miejska ,która powołana jest do pilnowania porządku publicznego winna być rozwiązana lub zwolnione min.2 osoby..W przyszłości może to dać większe poparcie wyborców.
Zgłoś administratorowi
daga
+20 # daga 2014-11-20 22:29
Cytuję reskowianka:
Demokrata ma sporo racji,co do Pani sekretarz to faktycznie Pan Burmistrz powinien zastanowić się nad zmianą,również straż miejska ,która powołana jest do pilnowania porządku publicznego winna być rozwiązana lub zwolnione min.2 osoby..W przyszłości może to dać większe poparcie wyborców.


może jakieś referendum za odwołaniem tej Pani bo widze ze nie jest to tylko moje zdanie,ta Pani dawno zapomniala po co i dla kogo w tym urzedzie jest
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz.
+8 # Arkadiusz. 2014-11-21 15:34
Stanowisko sekretarza gminy nie podlega takim możliwościom (referendum). Burmistrz dobiera sobie załogę urzędu - widać umiejętności Pani Sekretarz w pełni go zadowalają, tak jak w pełni zadowolony jest z pracy Straży.

Moim zdaniem Straż Miejska w Resku jest potrzebna - jednak nie na tych zasadach na których pracują obecnie. Ale może to ja mało kręcę się po Resku... a w rzeczywistości Straż krąży pieszo po ulicach miasta o różnych porach?

Zmiany kadrowe w urzędzie są potrzebne... widocznie trudno w Resku znaleźć kogoś z kwalifikacjami...
Zgłoś administratorowi
amigo 3
-2 # amigo 3 2014-11-21 21:30
jakie liczenie tacy radni: jeżeli przewodnicząca rady będzie ta no blondyna to ja wyjeżdżam na Bornholm tam jest demokracja a u nas kompromitacja i jeszcze ta celebrytka do powiatu pośmiewisko dla wyborców 110 głosów wątpliwych. ta pani to już powinna wziąć różaniec i odmawiać pacież a nie pchać się do polityki .................................
Zgłoś administratorowi
Jan
+8 # Jan 2014-11-21 22:36
Jak głosi pewne porzekadło: nie ma takiego wagonu, którego nie dałoby się odczepić. Chyba p. Burmistrz powinien wsłuchać się w głos ludu w sprawie p. Sekretarz.

Co do Straży Miejskiej, są miasta gdzie strażnicy zajmują się nie tylko fotkami i zwierzaczkami i nie potrzebują do tego całej gromady ludzi. Proszę mi wierzyć, w Resku nie dostrzeże Pan strażnika, który czasami przejdzie się po mieście, w celu chociażby 'pokazania się', że SM coś robi, pilnuje porządku itd. Ludzie mają pretensje, że widzą za to strażników w czasie pracy spacerujących do sklepu na zakupy, swojego własnego domu lub drugiej pracy.
Czy to jest normalne?

Nawet w naszej niewielkiej miejscowości są osoby z tzw. kwalifikacjami. Ale konkursy (o których notabene często nic nie słychać) i ich wymagania na stanowiska do UG to jest temat na inną dyskusję...
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz.
+3 # Arkadiusz. 2014-11-22 14:48
Przyznaję rację. Byłbym ostrożny o mówieniu, że strażnicy robią coś w czasie pracy... być może robią to w czasie zwolnienia, być może w ramach rozliczenia nadgodzin.

Tylko to, że straży w mieście nie widać to prawda. Nie dziwi zatem pytanie "po co taka straż" - i właśnie rodzaj ich pracy, ilość patroli powinien burmistrz zmienić.

Spróbuję też stanąć w obronie Pani Sekretarz - zazwyczaj to ona wypowiada się przed gazetami, choć często mówi za inne osoby odpowiedzialne. Jeśli została źle poinformowana - to nic dziwnego że opowiada głupoty. Jednak po tak odpowiedzialnym stanowisku spodziewałbym się większej własnej wiedzy i własnego zaangażowania w omawiany temat. Z drugiej strony słyszałem opinie o tym, że to właśnie P. Sekretarz źle interpretuje różne przepisy, przez co pracownicy urzędu muszą robić głupoty...

Tym powinien burmistrz zająć się w pierwszej kolejności - zacząć od wpadek, dojść do odpowiedzialnych i poprawić sposób pracy.
Zgłoś administratorowi
Jacek
+3 # Jacek 2014-11-22 17:41
Cytuję amigo 3:
jakie liczenie tacy radni: jeżeli przewodnicząca rady będzie ta no blondyna to ja wyjeżdżam na Bornholm tam jest demokracja a u nas kompromitacja i jeszcze ta celebrytka do powiatu pośmiewisko dla wyborców 110 głosów wątpliwych. ta pani to już powinna wziąć różaniec i odmawiać pacież a nie pchać się do polityki .................................


to liczenie głosów w Resku to porażka
Zgłoś administratorowi
demokrata
-4 # demokrata 2014-11-23 14:19
witam, cieszę się że jeszcze jest ktoś w naszym mieście kto uważa podobnie jak ja,iż stanowisko sekretarza gminy powinno być zmienione. Ale aby dokonać zmiany trzeba naciskać p.Burmistrza. A to jak podchodzimy do nadzorowania pracy rady gminy to nigdy się nic nie zmieni. Powinniśmy brać częstrzy udział jako mieszkańcy w posiedzeniach rady abyśmy mogli w jakiś sposób wpływać na decyzje. A z tym jest niestety problem. Dużo gadamy a mało robimy, Gadanie zawsze nam dobrze . A jeśli chodzi o przewodniczącą to amogo ma racje jak ta blondyna będzie przewodniczącą to tylko wiaćwychodziłoWybieramy ludzi których nie kontrolujemy i nie rozliczamy.
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz.
0 # Arkadiusz. 2014-11-23 16:04
Nie każdy może brać udział w posiedzeniach rady - są osoby aktywne zawodowo, są inne ważne powody (leczenie, wyjazdy, opieka nad kimś).

Nie po to wybiera się radnych, by ich stale nadzorować (w końcu posiedzieć i posłuchać i tak nic by nie dało). ale najpierw trzeba dobrze wybrać - a z tym jest problem.

Z resztą oczami wyobraźni widzę dezorientację rady, gdyby na posiedzeniu zjawiło się jakieś 50 mieszkańców... Pewnie panowałaby grobowa cisza i każdy ważyłby słowa. Może ktoś odważyłby się powiedzieć coś co mu leży na sercu, choć nie będąc przygotowanym zakończyłoby się to populistycznym monologiem.
Zgłoś administratorowi
demokrata
+1 # demokrata 2014-11-23 23:07
Z p.Arkadiuszem w dużej części się zgadzam, nie po to wybieramy radnych abyśmy musieli ich kontrolować. Ale niestety życie przynosi nam wiele niespodzianek, wybieramy sobie radnych myśląc że będzie tym razem dobrze, a póżniej jest jak zawsze. Może dlatego że my Polacy jak nie mamy bata nad sobą to za bardzo się rozzuchwalamy. Ja nie mówię żeby chodzic na każą sesję rady, ale chociaż wtedy kiedy jest podział władzy, podwyżki nakładane przez gminę, pensję dla burmistrza i dlaczego taka duża,itp....
Zgłoś administratorowi
Artur
+8 # Artur 2014-11-24 12:21
:lol: Drogi Panie " Demokrato" następne wybory widzimy Pana na liście wyborczej i zmiany pewne 8)
Zgłoś administratorowi
Olga
-4 # Olga 2014-11-26 18:11
Drodzy przedmówcy a co myślicie o zadłużeniu miasta które wynosi około 20 milionów lub dziś już więcej ? Czy warto dalej zadłużać miasto i obiecywać budowanie basenu gdzie w Świdwin nie radzi sobie z kosztami utrzymania basenu.
Zgłoś administratorowi
Jan
+3 # Jan 2014-11-26 21:15
Już nieco wcześniej poruszałem temat wątpliwego sensu tej inwestycji. Naszej Gminy Resko nie stać na taki ''luksus''. Chyba, że będzie spływał bystry potok funduszy z Ameryki Południowej..
Zgłoś administratorowi
walenty
-4 # walenty 2014-11-27 22:25
Drodzy Państwo były lata 70 też w Polsce dobrze się żyło wiemy za jakich czasów i kogo rządów niestety skutki tych lat do dzisiaj spłacamy. Nie musimy szukać dawnych lat a przypomnijmy sobie bankructwo gminy Rewal , może już niedługo gminy Resko ????
Zgłoś administratorowi
Piotr
0 # Piotr 2014-11-28 10:20
Może czas najwyższy pomyśleć o spłacie zadłużenia a nie tylko zaciągać nowe kredyty.
Rozwijamy miasto ale w kierunku powstawania nowych miejsc pracy inwestorów którzy zostaną z nami na dłużej a nie budujemy Promenady do Kajnetu odnowa Parku w Resku czy musiało być aż za tyle kasy ???
Zgłoś administratorowi
KORBA
+28 # KORBA 2014-12-01 21:08
A PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ JAK TO JEST ŻE BEZROBOTNY RADNY NASZEJ GMINY ZOSTAJE WICE PRZEWODNICZĄCYM NASZEJ RADY ALE PRZY OKAZJI TEGO FIRMA ŻONY MA WYŁĄCZNOŚĆ NA ŚWIADCZENIE USŁUG W GMINIE , WIĘC JAK TO JEST TRZEBA BYĆ RADNYM !!! I PRAWĄ RĘKĄ NASZEGO BURMISTRZA !!! POZDRAWIAM NASZYCH WSPANIAŁYCH RADNYCH I NIE CZEPIAJCIE SIĘ URZĘDNIKÓW BO SAMI NIE JESTEŚCIE LEPSI !!!
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+33 # reskowianka 2014-12-02 05:09
PANI KOBRO,NASI RADNI WIDZĄ BIEGAJĄCE BEZDOMNE PIESKI I INNE ZWIERZĘTA,A TAKICH SPRAW/O/ KTÓRYCH PANI OPISUJE/NIE ZAUWAŻAJĄ,NIE WIDZĄ PROBLEMÓW LUDZI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIE TYLKO,WSPOMNĘ TU O STAWIANYCH LATARNIACH SOLAROWYCH,ICH UMIEJSCOWIENIE BUDZI WIELE KONTROWERSJI,NP JADĄC W KIERUNKU PŁOT STOJĄ OŚLEPIAJĄC KIEROWCÓW,ALE JADĄC OD ŁABUNIA WIELKIEGO ,PRZY WJEŻDZIE DO RESKA,WEDŁUG WIELU POWINNA BYĆ OŚWIETLONA ZNAJDUJĄCA SIĘ WYSEPKA,ALE O BEZPIECZEŃSTWO RADNI DBAJĄ/TYLKO O SWOJE. I TO SZCZEGÓLNIE FINANSOWE, I TU LICZĄ SIĘ "CIEPŁE POSADKI"
Zgłoś administratorowi
Artur
+1 # Artur 2014-12-03 12:33
Powiem wam drodzy moi, że idzie się załamać widząc wasze opinie :-| , powiedzcie dlaczego tak a nie inaczej żeśmy wybrali
Proszę wytłumaczcie mi. Bez złośliwości bardzo szanuję wasze opinie ale czegoś mi tu brakuje :roll: ????????????
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+22 # reskowianka 2014-12-04 08:31
Panowie radni korzystąjąc z nowej ordynacji wyborcze/jednomandatowe okręgi wyborcze/,tak podzieli okręgi wyborcze w Gminie Resko,że np,pan ja miałam do wyboru dwie osoby ubiegające sie o mandat radnego,głosowałam przeciwko jednej z nich,a nie za tą ,na ,którą oddałam swój głos.To jest Panie Arturze krótkie wytłumaczenie tego jacy Radni zostali wybrani. Wkrótce postaram sie podzielić refleksją na temat wyborów.
Zgłoś administratorowi
Artur
+5 # Artur 2014-12-04 11:37
Droga - reskowianko - to, że są jednomandatowe okręgi to nie zamyka nikomu drogi. Przecież mogło być w tym okręgu nawet 10 - cioro kandydatów w danym okręgu tylko problem świadomości, że tak można chyba jest zerowy. Na pewno ma Pani rację, że w takim stanie jak było wybór niestety żaden :-) vgsmk
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
-12 # Arkadiusz 2014-12-07 12:29
Reskowianko - mogłaś startować...
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+7 # reskowianka 2014-12-07 16:43
Panie Arkadiuszu sam Pan pisze,że są osoby aktywne zawodowo,i inne,nie cytuję i nie mają czasu na poświecenie czasu na pobyt na sesji.Niech Pan spojrzy o której godzinie piszę komentarze,więc wstaję wcześnie by zdążyć do pracy.
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
-16 # Arkadiusz 2014-12-07 18:07
No ale to Ty masz żal, że nie miałaś na kogo głosować... z drugiej strony ktoś ma wątpliwości, ze wygrywa bezrobotny.

To kto ma wygrać, skoro dużo osób pracuje i nie ma czasu?
Zgłoś administratorowi
reskowianka
+11 # reskowianka 2014-12-07 19:39
Szanowny Panie Arkadiuszu,jeśli dobrze się wczytać w mój komentarz umieszczony wyżej,skierowany jest jako wytłumaczenie do Pana Artura,Ja akurat miałam wybór i żalu nie okazuję,a piszę" np.pan ja miałam do wyboru"../zastosowałam skrót -wywód myślowy./.Z tego co wiem to żaden z radnych nie jest bezrobotnym,jeśli tak,to pracuje wiecęj niż przeciętny etatowy pracownik.
Zgłoś administratorowi
demokrata
+5 # demokrata 2014-12-16 16:32
Panie Arkadiuszu my Reskowianie jeszcze nie dojrzeliśmy do zmiany władzy w Resku, nawet gdyby startowało po 10 osób w poszczególnych okręgach i tak wybierzemy tych samych, bo podchodzimy do tego że cytuję jedną z mieszkanek:" niech będzie ten co już nakradł i może już nie będzie brał niż nowy który może od nowa kraść" koniec cyt.To jak tu startować ?
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x