Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W niedziele 04.06.2017 o godzinie 12:00 Odbył się ostatni mecz zgodnie z terminarzem rozgrywek ZZPN. Młodzi zawodnicy z Reska gościli na własnym terenie dobrze sobie radzący w tym sezonie Jantar Dziwnów.

Motywacji do tego spotkania nie brakowało ponieważ był to mecz o II miejsce w tabeli. Początek spotkania nie był udany dla zawodników z Reska, arbiter podyktował dużo fauli i żółtych kartek. Drużyna gości częściej utrzymywała się przy piłce i stwarzała sobie sytuacje strzeleckie, na nasze szczęście Tomasz Haberski bardzo dobrze spisywał się w bramce. Tuż przed przerwą kolejną akcje przeprowadzili goście i zdobyli bramkę z dystansu nie dając szans naszemu bramkarzowi. Wynik do przerwy 0:1

Drugą połowę juniorzy mewy zaczeli od "szybkiej bramki" 1:1 strzelcem Alan Kobielski.
Bramka strzelona przez najlepszego strzelca zespołu dodała skrzydeł naszym zawodnikom i kolejne bramki były kwestią czasu. W 72 minucie po silnym strzale z dystansu na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Adrian Ostrowski, 5minut póżniej z rzutu wolnego dołożył Dominik Kobielski 3:1. W doliczonym czasie gry goście zdobyli bramkę kontaktową po czym sędzia zakończył mecz.
Mewa Resko 3 - 2 Jantar Dziwnów

Podsumowanie sezonu rozgrywkowego 2016/2017 II Klasy Juniorów Starszych Mewy Resko. Nasi piłkarze, czyli zespół Juniorów „Mewy” Resko zdobyli Wicemistrzostwo II klasy Juniorów St., ustępując w II rundzie jedynie Liderowi tabeli Błękitni Trzygłów – gratuluję zawodnikom, rodzicom za wspólnie osiągnięty sukces.