ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Ługowina. Rodzice zorganizowali dzieciom zakończenie wakacji [ZDJĘCIA]

włącz . Opublikowano w Aktualności

primi sui motori con e-max

Rodzice dzieci z miejscowości Ługowina w gm. Resko, zorganizowali zakończenie wakacji. To już kolejna, udana impreza zorganizowana przez mieszkańców tej miejscowości.

Podczas wspaniałego zakończenia wakacji były pyszne kiełbaski z ogniska oraz seanse bajkowe i filmowe. Był też popcorn jak w prawdziwym kinie i inne smakowite przekąski.

Seanse filmowe trwały do późnych godzin nocnych. To jednak nie przeszkadzało aby rano dzieci budziły się z uśmiechem na ustach i zasiadły wspólnie przy śniadaniu.

Co dobre szybko się kończy, dzieci były bardzo zadowolone i już czekają na następna edycje "nocowania".

 

Jak zapowiadają rodzice, to nie jest ostatnia impreza którą zorganizowali dla swoich milusińskich i już zapowiadają kolejne.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne