Pin It

27.11.2018 r. w Centrum Kultury w Resku zagościło Objazdowe Kino Visa z bogatą ofertą nowości filmowych , które niedawno weszły na ekrany kin.
Najmłodsi mogli obejrzeć ,,upiornie” zabawną komedię ,,Hotel Transylwania 3”.

Dla miłośników fantastyki kino Visa przygotowało film według scenariusza J.K.Rowling (autorki Harrego Pottera)- Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3D”.

Prawdziwą lekcją historii - znakomicie oddającym realia czasów II wojny światowej okazał się ,,Dywizjon 303” inspirowany bestsellerem Arkadego Fiedlera. Syn autora książki Marek Fiedler twierdzi, że ,,Dywizjon 303” był dziełem życia jego ojca. A film zrealizowany w oparciu o tę powieść każdy Polak powinien obejrzeć.

 

Dużą dawkę dobrego humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i przedświątecznej atmosfery zapewniły romantyczne polskie komedie ,,Miłość jest wszystkim” i ''Planeta Singli 2”. do oglądania w 3D dla najmłodszych oraz sprzedawany w holu Centrum Kultury popcorn i cola dopełniły całości. Być może już w niedługim czasie z kolejnymi nowościami filmowymi zaprosimy kino objazdowe ponownie do Reska. (jf)

Resko24.pl/Centrum Kultury w Resku

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x