Pin It

W związku z tragicznymi wydarzeniami Resko jak inne miasta w Polsce solidaryzuje się przeciw przemocy oddając hołd zamordowanemu - Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi.

Symbolem naszego żalu i smutku jest opuszczenie flag na Urzędzie Miejskim w okresie od dziś do dnia pogrzebu Prezydenta Gdańska. Tym samym dołączamy do wszystkich, którzy nie zgadzają się na wszelkie przejawy przemocy i nienawiści.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza. Łączymy się w bólu z rodziną, bliskimi i współpracownikami. Składamy ogromne wyrazy współczucia i życzymy sił, które pomogą Państwu znieść ten niewyobrażalny ból. Apelujemy do wszystkich Polaków, by to dramatyczne wydarzenie, które rozegrało się podczas gdańskiego finału WOŚP, skłoniło nas do przemyśleń i zjednoczenia.

 Burmistrz Reska

Arkadiusz Czerwiński

 

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x