Pin It

Wczorajszy artykuł o zamiarze budowy fermy strusi na terenie gm. Resko był naszym prima aprilisowym żartem!

Rada miejska nie prowadziła rozmów z firmą "AgroStruś" i nie było takiego spotkania. Były jednak bardzo różne reakcje Czytelników. Część tradycyjnie bardzo szybko zdemaskowała nasze żartobliwe zamiary, inni ucieszyli się z tej informacji.

W artykule pojawiły się też informacje prawdziwe. Temat powstania fermy (hodowla kurczaków) w okolicach miejscowości Smólsko - Piaski jest nadal aktualny, sprawa jest w toku. O szczegółach na pewno będziemy informowali.

Powracając do strusi, niestety nie wiemy, czy taka działalność może być opłacalna, ale byłaby pewnego rodzaju lokalną ciekawostką. Być może kiedyś, na terenie naszej gminy, pojawi się jakiś inwestor z ciekawymi pomysłami.

Dziękujemy za wszystkie reakcje i opinie.

Tutaj można przeczytać żartobliwy artykuł: http://resko24.pl/aktualnosci/2577-kolejna-ferma-w-gminie-resko-inwestorzy-twierdza-ze-to-bedzie-atrakcja.html

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x