Pin It

W dniu 30 lipca 2019 r. Renata Kulik Starosta Łobeski, Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystości, podczas której powołano bryg. mgr inż. Jacka Dziurdza do pełnienia funkcji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie.

Powołanie do pełnienia tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji jest świadectwem uznania dla Pana dotychczasowych osiągnięć, profesjonalizmu, zdolności i pokładanego w Panu wielkiego zaufania - mówił do zgromadzonych na placu przed komendą powiatową nadbryg. Jacek Staśkiewicz, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Pan bryg. mgr inż. Jacek Dziurdz posiada bardzo dobre przygotowanie zawodowe. W codziennej pracy wykazuje się dużą dyspozycyjnością oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem i sumiennością w realizowaniu zadań służbowych. W okresie ponad 20 letniej służby w ochronie przeciwpożarowej , zdobył duże doświadczenie oraz ogromny zasób wiedzy zawodowej. W czerwcu 2016 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie Badania przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania, a w dniu 16 maja 2018 r. złożył przyrzeczenie i odebrał nominację na biegłego sądowego Sądu Okręgowego w Koszalinie w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

 

Resko24.pl/Tekst i zdjęcia: Powiatlobeski.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x