Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W dniu 30 lipca 2019 r. Renata Kulik Starosta Łobeski, Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystości, podczas której powołano bryg. mgr inż. Jacka Dziurdza do pełnienia funkcji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie.

Powołanie do pełnienia tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji jest świadectwem uznania dla Pana dotychczasowych osiągnięć, profesjonalizmu, zdolności i pokładanego w Panu wielkiego zaufania - mówił do zgromadzonych na placu przed komendą powiatową nadbryg. Jacek Staśkiewicz, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Pan bryg. mgr inż. Jacek Dziurdz posiada bardzo dobre przygotowanie zawodowe. W codziennej pracy wykazuje się dużą dyspozycyjnością oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem i sumiennością w realizowaniu zadań służbowych. W okresie ponad 20 letniej służby w ochronie przeciwpożarowej , zdobył duże doświadczenie oraz ogromny zasób wiedzy zawodowej. W czerwcu 2016 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie Badania przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania, a w dniu 16 maja 2018 r. złożył przyrzeczenie i odebrał nominację na biegłego sądowego Sądu Okręgowego w Koszalinie w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

 

Resko24.pl/Tekst i zdjęcia: Powiatlobeski.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x