Pin It

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych! Wszelkie dodatkowe informacje i karty zgłoszeń dostępne w siedzibie GCAL w Resku!

Nabór do sekcji:

· gier planszowych

· szachowej

· technik plastycznych

· scrabble

· brydżowej

Nabór trwa do 31 października 2019 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty są dostępne w siedzibie GCAL od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 15.15.

 

Po zebraniu kart osób chętnych do uczestnictwa w organizowanych zajęciach, zostaną wyłonione poszczególne grupy. O terminie rozpoczęcia zajęć powiadomimy na naszej stronie http://gcalresko.pl/, facebook -https://www.facebook.com/pg/gcal.resko/about/?ref=page_internal oraz na tablicy ogłoszeń znajdującej się przed budynkiem GCAL.

Resko24.pl/GCAL Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x