Pin It

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych! Wszelkie dodatkowe informacje i karty zgłoszeń dostępne w siedzibie GCAL w Resku!

Nabór do sekcji:

· gier planszowych

· szachowej

· technik plastycznych

· scrabble

· brydżowej

Nabór trwa do 31 października 2019 r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty są dostępne w siedzibie GCAL od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 15.15.

 

Po zebraniu kart osób chętnych do uczestnictwa w organizowanych zajęciach, zostaną wyłonione poszczególne grupy. O terminie rozpoczęcia zajęć powiadomimy na naszej stronie http://gcalresko.pl/, facebook -https://www.facebook.com/pg/gcal.resko/about/?ref=page_internal oraz na tablicy ogłoszeń znajdującej się przed budynkiem GCAL.

Resko24.pl/GCAL Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x