Pin It

Dobre i konieczne inwestycje w trosce o zdrowie naszych mieszkańców następują krok po kroku. W odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców, Powiat Łobeski w miarę możliwości stara się, aby poziom usług oraz świadczeń był na wysokim poziomie - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Łobzie.

Dziesiątki godzin rozmów i negocjacji w wielu tematach przeradzają się w małe, a czasem również wielkie sukcesy z korzyścią dla każdego z nas. Dlatego z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 31 października 2019 r. nastąpiło uroczyste podpisanie umów pomiędzy Powiatem Łobeskim, a Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rejonowym w Nowogardzie.

Umowy dotyczą przekazania dotacji na realizację zadania inwestycyjnego jakim są: remont, odtworzenie i uruchomienie usług pracowni radiologicznej w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku oraz zakup sprzętu medycznego w postaci cyfrowego aparatu RTG oraz aparatu USG celem świadczenia usług medycznych wyłącznie w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku.

 

W podpisaniu umów udział wzięli Renata Kulik Starosta Łobeski, Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta, Sławomir Brodniak Skarbnik Powiatu, Ryszard Niemczuk Sekretarz Powiatu oraz Kazimierz Lembas Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie. Pozostaje nam czekać na efekty zleconych prac i oddanie pracowni do użytkowania.

Resko24.pl/Powiatlobeski.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x