Pin It

Za nami ostatni mecz w Lidze Młodzika. W dniu dzisiejszym zagraliśmy z drużyną Sparta Gryfice, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2-0. Należy podkreślić, iż tegoroczny występ w Lidze Młodzika jest dla nas ogromnym sukcesem.

W sumie rozegraliśmy 7 spotkań, żadnego meczu nie przegrywając. Wykazaliśmy się bardzo ofensywną grą o czym świadczą aż 53 strzelone gole. Należy pochwalić formację defensywną, ponieważ we wszystkich 7 spotkaniach straciliśmy tylko 5 bramek.

Tegoroczne rozgrywki w Lidze Młodzika powinniśmy zakończyć w sezonie wiosennym. Jednak wysoki poziom gry naszych zawodników umożliwił nam awans do Wojewódzkiej Ligi Młodzika w trakcie trwania sezonu piłkarskiego. Wiosną czekają nas zatem mecze z bardzo silnym przeciwnikami, najsilniejszym akademiami naszego województwa.

 

Trzymajcie za nas kciuki!

Trener Dariusz Znajewski

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x