Pin It

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. W ramach organizacji spotkań pod hasłem "Poranek z bajką" przedszkolaki wraz z paniami zaprosiły rodziców do czytania bajek.

Pierwszym odważnym tatą, który nas odwiedził był tata Grzesia, Pan Rafał Laskowski, który zasłuchanym dzieciom przeczytał bajkę ulubioną przez syna „Czerwony Kapturek”. Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii Czerwonego Kapturka, chętnie wypowiadały się na temat opowiadania i wykonały piękne ilustracje do wysłuchanej bajki. Pan Rafał zachęcał inne dzieci, aby poprosiły swoich rodziców o codzienne wieczorne czytanie bajek do snu, tak jak właśnie on to czyni.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi i czekamy na kolejnych rodziców lub członków rodzin do czytania bajek, wierszy dla dzieci o poranku. Składamy serdeczne podziękowania za wykonanie pięknych ozdób na kiermasz świąteczny i miło spędzony czas.

M.N.

Resko24.pl/Przedszkole Starogard

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x