Pin It

Przy okazji wyboru świątecznego drzewka, można odwiedzić odświeżony punkt edukacyjny przy biurowcu Nadleśnictwa Resko, który wzbogacony został o nowe tablice przyrodnicze i urządzenia, m.in. makietę mrowiska i kretowiska, leśne puzzle, koło wiedzy o zwierzętach leśnych czy leśną skocznię. Zakup nowej infrastruktury edukacyjnej został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Nadleśnictwo Resko zachęca nauczycieli do współpracy w zakresie edukacji przyrodniczo-leśnej dzieci i młodzieży z wykorzystaniem odnowionego leśnego zaplecza edukacyjnego.

Nadleśnictwo Resko zaprasza po tradycyjną ciętą choinkę od poniedziałku, 16 grudnia w godzinach od 7.00 do 14.30. Drzewka są pakowane w siatkę ułatwiającą transport. Od tego roku dostępny jest także stroisz czyli gałązki różnych gatunków iglastych w pęczkach do stroików lub ogacania wrażliwych roślin ogrodowych.

 

Świąteczne drzewko można nabyć również w leśnictwach – już teraz! Wówczas należy zgłosić się bezpośrednio do leśniczego. Po zakupieniu choinki zarówno w nadleśnictwie jak i leśnictwie otrzymamy asygnatę, czyli dowód sprzedaży.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Nadleśnictwa Resko: http://www.resko.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/sprzedaz-choin-1

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x