Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Przy okazji wyboru świątecznego drzewka, można odwiedzić odświeżony punkt edukacyjny przy biurowcu Nadleśnictwa Resko, który wzbogacony został o nowe tablice przyrodnicze i urządzenia, m.in. makietę mrowiska i kretowiska, leśne puzzle, koło wiedzy o zwierzętach leśnych czy leśną skocznię. Zakup nowej infrastruktury edukacyjnej został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Nadleśnictwo Resko zachęca nauczycieli do współpracy w zakresie edukacji przyrodniczo-leśnej dzieci i młodzieży z wykorzystaniem odnowionego leśnego zaplecza edukacyjnego.

Nadleśnictwo Resko zaprasza po tradycyjną ciętą choinkę od poniedziałku, 16 grudnia w godzinach od 7.00 do 14.30. Drzewka są pakowane w siatkę ułatwiającą transport. Od tego roku dostępny jest także stroisz czyli gałązki różnych gatunków iglastych w pęczkach do stroików lub ogacania wrażliwych roślin ogrodowych.

 

Świąteczne drzewko można nabyć również w leśnictwach – już teraz! Wówczas należy zgłosić się bezpośrednio do leśniczego. Po zakupieniu choinki zarówno w nadleśnictwie jak i leśnictwie otrzymamy asygnatę, czyli dowód sprzedaży.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Nadleśnictwa Resko: http://www.resko.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/sprzedaz-choin-1

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x