Pin It

Kto jeszcze nie był, musi się koniecznie wybrać, kolejny "Kiermasz Bożonarodzeniowy" trwa w najlepsze . Może trochę brakuje śniegu, ale i tak jest bardzo świątecznie - na pewno warto skorzystać z takiej okazji!

W tym roku trochę nowości, o godz. 16.00 rozpocznie się "I Gminna Wigilia" na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Oprócz tego, na rynku ustawiono nową scenę razem z multimedialnym telebimem oraz drewniane kramy. W tegoroczną organizację kiermaszu, oprócz Urzędu Miejskiego, Centrum Kultury w Resku, Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego, Przedszkola Miejskiego, wszystkich szkół oraz licznych lokalnych stowarzyszeń z terenu gminy Resko - aktywnie włączyło się Gminne Centrum Aktywności Lokalnej. 

Mnogość przepysznych ciast, pierogów oraz innych potraw wspaniale pachnących świętami mają do dyspozycji odwiedzający dzisiejszy kiermasz. Oprócz potraw, można zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne i choinkowe. Podczas kiermaszu zawsze odbywa się konkurs na najlepsze potrawy Bożonarodzeniowe, w tym roku również takie potrawy zostaną wybrane.

W imieniu wszystkich Organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Relacja filmowa:

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x