Pin It

Kto jeszcze nie był, musi się koniecznie wybrać, kolejny "Kiermasz Bożonarodzeniowy" trwa w najlepsze . Może trochę brakuje śniegu, ale i tak jest bardzo świątecznie - na pewno warto skorzystać z takiej okazji!

W tym roku trochę nowości, o godz. 16.00 rozpocznie się "I Gminna Wigilia" na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Oprócz tego, na rynku ustawiono nową scenę razem z multimedialnym telebimem oraz drewniane kramy. W tegoroczną organizację kiermaszu, oprócz Urzędu Miejskiego, Centrum Kultury w Resku, Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego, Przedszkola Miejskiego, wszystkich szkół oraz licznych lokalnych stowarzyszeń z terenu gminy Resko - aktywnie włączyło się Gminne Centrum Aktywności Lokalnej. 

Mnogość przepysznych ciast, pierogów oraz innych potraw wspaniale pachnących świętami mają do dyspozycji odwiedzający dzisiejszy kiermasz. Oprócz potraw, można zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne i choinkowe. Podczas kiermaszu zawsze odbywa się konkurs na najlepsze potrawy Bożonarodzeniowe, w tym roku również takie potrawy zostaną wybrane.

W imieniu wszystkich Organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Relacja filmowa:

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x