Pin It

Od dzisiaj już nie uzyskamy pomocy w poradniach specjalistycznych które działały przy ul. 1 Maja w Resku. Prezes spółki "Chirurg" opublikował komunikat.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2020 roku Przychodnia Specjalistyczna CHIRURG Sp. z o.o. w Resku, zawiesza do odwołania działalność leczniczą w następujących poradniach:

- poradnia chirurgiczna,
- poradnia urologiczna,
- poradnia otolaryngologiczna

 

Powodem konieczności zaprzestania wykonywania usług medycznych w poradniach specjalistycznych jest brak obsady lekarskiej i pielęgniarskiej oraz deficytowość w/w poradni.

Chirurg Sp. z o.o.

Prezes Jerzy Gromowski

Na pewno nie jest to dobra informacja, ta decyzja w znacznym stopniu ograniczy mieszkańcom naszej gminy, dostępność do  tak ważnych poradnii specjalistycznych.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x