Pin It

W czwartek 23 stycznia br. o g. 13 w siedzibie Gminnego Centrum Aktywności Lokalnej w Resku, miało miejsce uroczyste podpisanie umów na mikrodotacje w ramach zadania publicznego „Programu Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Z naszej Gminy, aż cztery Stowarzyszenia będą realizowany swoje projekty i są to: "Nasze Miejsce na Ziemi" z Ługowiny, "Wspólna Sprawa" ze Starogardu, "Nasz Zakątek" ze Starej Dobrzycy oraz "Przyjaciele Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Resku".

Wszystkim ogromnie gratulujemy, bardzo cieszymy się z tych małych sukcesów, które pozwalają mieszkańcom na realizację ich marzeń i sprawiają, że lepiej nam się żyje! O terminach realizacji projektów będziemy informować na bieżąco.

Wcześniej informowaliśmy o tym w artykule: http://resko24.pl/aktualnosci/2923-program-spolecznik-2020-dotacje-dla-stowarzyszen-z-terenu-gminy-resko.html

 

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x