Pin It

W czwartek 23 stycznia br. o g. 13 w siedzibie Gminnego Centrum Aktywności Lokalnej w Resku, miało miejsce uroczyste podpisanie umów na mikrodotacje w ramach zadania publicznego „Programu Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Z naszej Gminy, aż cztery Stowarzyszenia będą realizowany swoje projekty i są to: "Nasze Miejsce na Ziemi" z Ługowiny, "Wspólna Sprawa" ze Starogardu, "Nasz Zakątek" ze Starej Dobrzycy oraz "Przyjaciele Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Resku".

Wszystkim ogromnie gratulujemy, bardzo cieszymy się z tych małych sukcesów, które pozwalają mieszkańcom na realizację ich marzeń i sprawiają, że lepiej nam się żyje! O terminach realizacji projektów będziemy informować na bieżąco.

Wcześniej informowaliśmy o tym w artykule: http://resko24.pl/aktualnosci/2923-program-spolecznik-2020-dotacje-dla-stowarzyszen-z-terenu-gminy-resko.html

 

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x